Centrum Monitorowania Jakości

Szpital Akredytowany


Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie został uhonorowany certyfikatem akredytacyjnym nr 2023/22, potwierdzającym najwyższą jakość naszych usług medycznych. Decyzja ta, oparta na rekomendacji Rady Akredytacyjnej wyrażonej w uchwale nr 22/2023 z dnia 14 kwietnia 2023 r., jest wynikiem przeprowadzonej oceny, w której nasza jednostka osiągnęła 84% możliwej do uzyskania liczby punktów w zakresie standardów akredytacyjnych. Te standardy, określone obwieszczeniem Ministra Zdrowia, są świadectwem naszego zaangażowania w świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Przyznanie akredytacji jest potwierdzeniem, że Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie spełnia rygorystyczne kryteria jakościowe, co jest gwarancją bezpieczeństwa i profesjonalizmu oferowanych przez nas świadczeń zdrowotnych. Dziękujemy naszym pacjentom za zaufanie i zapewniamy o nieustannym dążeniu do doskonałości.

Pozostałe aktualności

Filtruj:WszystkieAktualnościDarczyńcyDobry PosiłekGratulacjeKonkursyMediaNabór pracownikówProjektyProjekty MZProjekty UEWolontariatZamówienia publiczne
Koniec wpisów
Skip to content