Oferta Pracy: Lekarz specjalista chorób wewnętrznych, kardiologii, neurologii, urologii, rehabilitacji medycznej, radiologii, psychiatrii, diagnostyki obrazowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie

komercja.png

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie, będący wiodącą placówką medyczną na Warmii i Mazurach, poszukuje do swojego zespołu lekarzy różnych specjalizacji. Nasz Szpital oferuje możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku, w którym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości opieki medycznej pacjentom.

Oferujemy:

• Umowę cywilno-prawna / Umowę o pracę w stabilnej i prestiżowej instytucji;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach i konferencjach;
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów, w środowisku wspierającym innowacyjne podejścia do medycyny;
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego i najnowszych technologii;
  • Elastyczne godziny pracy, umożliwiające zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

Oczekujemy:

Wykształcenia medycznego oraz posiadanie prawa do wykonywania zawodu lekarza na terenie Polski.

Specjalizacji w jednej z dziedzin medycyny lub w trakcie jej zdobywania.

Zainteresowania rozwojem w wybranej dziedzinie medycyny i gotowości do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Umiejętności pracy w zespole oraz zawierania doskonałych relacji z pacjentami.

Jak aplikować:

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres
e-mail: rekrutacja@szpital.uwm.edu.pl z dopiskiem w tytule maila „Aplikacja na stanowisko lekarza”. Proces rekrutacyjny obejmuje rozmowę kwalifikacyjną.

Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego dążenia do zapewnienia najlepszej możliwej opieki naszym pacjentom. Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie czeka na Państwa aplikacje!