Oferta pracy: Magazynier w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie

komercja.png
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie, będący wiodącą placówką medyczną na Warmii i Mazurach,
poszukuje do swojego zespołu

Magazyniera

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej i prestiżowej instytucji;
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia

Do zadań pracownika zatrudnionego na stanowisku Magazyniera należy w szczególności:

• Dokonywanie i monitorowanie zamówień;
  • Przyjmowanie dostaw;
  • Rozpakowywanie towarów i układanie ich na półkach;
  • Wydawanie asortymentu z magazynu;
  • Wprowadzanie dokumentów zakupowych do systemu;
  • Sprzątanie apteki szpitalnej i bieżące utrzymywanie czystości w magazynie.

Wymagania:

• Wykształcenie zasadnicze lub średnie;
  • W przypadku wykształcenia zasadniczego wymagane minimum 2-letnie doświadczenie, w przypadku wykształcenia średniego mile widziane doświadczenie na podobnym lub tym samym stanowisku;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność.

Jak aplikować:

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: kadry@szpital.uwm.edu.pl

Dokumenty z klauzulą informacyjną dotycząca rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w składanej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781 z późn. zm.)

Zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego dążenia do zapewnienia najlepszej możliwej opieki naszym pacjentom. Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie czeka na Państwa aplikacje!